Sobota, 17 kwietnia 2021, tydzień nieparzysty (15)
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny
Uniwersytet Łódzki
Aktualności RSS

Strona główna

KONSULTACJE

UWAGA

 

Drodzy Studenci,

zgodnie z decyzją Dziekana WES konsultacje w sem. letnim 2020/21 przeprowadzane będą wyłącznie w trybie zdalnym.

stopień Nazwisko i imię wykładowcy Termin i godzina kosultacji Consultation hours Nr pokoju Nr telefonu służbowego e-mail
dr Comporek Michał Wtorek 11:45-13:15 Tuesday 11:45-13:15 F 019 42 635 50 79 michal.comporek@uni.lodz.pl
prof. UŁ, dr hab. Duraj Natasza Soboty i niedziele - według sugestii Studentów   F 018 42 635 52 38 natasza.duraj@uni.lodz.pl
mgr  Kowalska Magdalena Wtorek 09:45-11:15 Tuesday 09:45-11:15 F 018 42 635 52 38 magdalena.kowalska@uni.lodz.pl
dr Misztal Anna Środa 9:45-11:15 Wednesday 9:45-11:15 F 021 42 635 51 44 anna.misztal@uni.lodz.pl 
dr Papiernik-Wojdera Marzena Piątek 18.15-19.45 Friday 18.15-19.45 F 021 42 635 51 44 marzena.papiernik@uni.lodz.pl
dr Pisarek-Bartoszewska Renata Wtorek 13:15-14:00;
Sobota 10:45-11:30
Tuesday 13:15-14:00;
Saturday 10:45-11:30
F 020 42  35 55 07 renata.pisarek@uni.lodz.pl
prof. UŁ, dr hab. inż. Sadowski Adam  Wtorek 16:00-17:30 Tuesday 16:00-17:30 F 020 42 635 55 07 adam.sadowski@uni.lodz.pl
Do góry
wersja do druku
Copyright © 2012 Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego
strony internetowe Łódź