Piątek, 27 listopada 2020, tydzień parzysty (48)
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny
Uniwersytet Łódzki
Aktualności RSS

Strona główna

KONSULTACJE

stopień Nazwisko i imię wykładowcy Termin i godzina kosultacji Consultation hours Nr pokoju Nr telefonu służbowego e-mail
dr Comporek Michał Wtorek 16:15-17:45 Tuesday 16:15-17:45 F 019 42 635 50 79 michal.comporek@uni.lodz.pl
prof. UŁ, dr hab. Duraj Natasza Soboty i niedziele - według sugestii Studentów   F 018 42 635 52 38 natasza.duraj@uni.lodz.pl
mgr  Kowalska Magdalena Wtorek 09:45-11:15 Tuesday 09:45-11:15 F 018 42 635 52 38 magdalena.kowalska@uni.lodz.pl
dr Misztal Anna Poniedziałek 9:45-11:15 Monday 9:45-11:15 F 021 42 635 51 44 anna.misztal@uni.lodz.pl 
dr Papiernik-Wojdera Marzena Wtorek 11.00-12.30 (Teams) Tuesday 11.00-12.30 F 021 42 635 51 44 marzena.papiernik@uni.lodz.pl
dr Pisarek-Bartoszewska Renata urlop macierzyński maternity leave F 020 42  35 55 07 renata.pisarek@uni.lodz.pl
prof. UŁ, dr hab. inż. Sadowski Adam  Wtorek 16:15-17:45 Tuesday 16:15-17:45 F 020 42 635 55 07 adam.sadowski@uni.lodz.pl
Do góry
wersja do druku
Copyright © 2012 Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego
strony internetowe Łódź