Poniedziałek, 1 marca 2021, tydzień nieparzysty (09)
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny
Uniwersytet Łódzki
Aktualności RSS

Strona główna

KONFERENCJA NAUKOWA- WSPÓŁORGANIZATOR KATEDRA ANALIZY I STRATEGII PRZEDSIĘBIORSTWA

Konferencja naukowa- współorganizator Katedra Analizy i Strategii Przedsiębiorstwa

ponznan-2020.jpg

Szanowni Państwo,

Pracownicy Katedry Analizy i Strategii Przedsiębiorstwa, w tym Pani Kierownik dr hab. Natasza Duraj, prof UŁ oraz dr hab. inż. Adam Sadowski, prof UŁ wezmą udział w "VI edycji Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Logistyka 2020. Logistykacja gospodarki światowej", która odbędzie się w dniach 24-25.09. 2020 w Poznaniu.

Zachęcamy do zapoznania się z materialnymi efektami prowadzonych badań. W szczególności zapraszamy na panel prowadzony przez dr hab. inż. Adama Sadowskiego, prof. UŁ oraz prof. dr hab. Piotra Banaszyka pt "Logistyka w gospodarce światowej".

Opublikowane: 15-09-2020
wersja do druku